Noortekas Helsingis Mardilaadal 18. novembril

Helja KirberSündmused, Uudised

Novembris jätkub eestikeelsete kohtumiste sari “Tegusate ja teadlike noorte heaks”, kuhu on oodatud erandkorras kõik Soomes elavad Eesti taustaga lapsed ja noored. Tule kohale ja saa teada rohkem Eesti Soome Noortekast!

Kolmas kohtumine, mis on sellel korral ilma vanusepiiranguta ning mille teemaks on Eesti Soome Noortekas x Martin Markkinat, toimub juba 18. novembril Helsingi Kaablitehase kultuurikeskuses, lastesaalis. Aadressil Kaapeliaukio 3, Helsingi.

Eesti Soome Noorteka töötubades saab osaleda kell 12–16. Töötubades saab nii luulet kirjutada kui ka postreid meisterdada teemal “Minu Soome”. Töötoad toimuvad lastesaalis. Luule töötuba viib läbi noor Soome-Eesti kaksmaine kirjanik Reijo Roos.

Vanusepiirang sel korral puudub ning eelnev registeerimine töötubadesse ei ole vajalik. Töötubadega saab liituda igal hetkel. Tegemist on non-stop töötubadega.