Kirjutamisvõistluse “Minu unistused” tulemused

Helja KirberKirjutamisvõistlused, Minu unistused (2015)

Kirjutamisvõistlusele “Minu unistused” saatsid 16 õpetajat ja mõned lapsevanemad 155 tööd.  Žürii (Maiu Juurik, Merike Mikk, Karin Mickelsson ja Helja Kirber) valis välja 33 tööd. Autasustamine toimub emakeelepäeval, 14.3 kell 14 Helsingis Eesti Majas. Ootame auhinnatud õpilasi koos vanematega ja õpetajaid emakeelepäeva tähistamisele!

1.-3. klass: Otto Varteva (Helsingi, õp Annika Kuuse), Kaspar Johan Mägi (Helsingi, õp Sirje Ess), Halima O. Toumi (Helsingi, õp Koidu Oja), Kermo Eriksoo (Vantaa, õp Mari-Liis Hendrikson), Ahad Qureshi (Vantaa, õp Mari-Liis Hendrikson), Emma Puck (Tampere, õp Lily Teppan), Mette Saarinen (Helsingi, õp Koidu Oja), Liisa Loeg (Helsingi, õp Annika Kuuse), Alexandra Kaijanen (Vantaa, õp Meri-Liis Hendrikson), Romy Marii Mürkel (Helsingi, õp Annika Kuuse)

4.-6. klass: Marie Selonen (Mikkeli, õp Piret Selonen), Karl-Aris Tehvanus (Espoo, õp Siiri Kerma), Marilin Märtson (Vantaa, õp Meri-Liis Hendrikson), Laura Pärn (Vantaa, õp Meri-Liis Hendrikson), Kaisa Silva Söönurm (Tampere, õp Lily Teppan), Henrik Mattias Mägi (Helsingi, õp Sirje Ess), Jennifer Ameljushenko (Vantaa, õp Tiina Maripuu), Marten Must (Helsingi, õp Ülle Maasalu), Anzelika Karpova (Helsingi, õp Ülle Maasalu), Angela Pelt (Helsingi, õp Ülle Maasalu), Ronan Jalakas ((Helsingi, õp Ülle Maasalu)

7.-9. klass: Maris Raig (Pori; õp Annela Liivat), Helen Eriksoo (Vantaa, õp Mari-Liis Hendrikson), Lisette Marietta Kitt (Espoo, õp Virve Sjöblom), Stiina Kaldma (Helsingi, õp Sirje Ess), Frank Pintsaar (Helsingi, õp Ülle Maasalu), Kärolin Siim (Helsingi, õp Koidu Oja), Anett Mekk (Turu, õp Irina Kollo), Melidana Reek ((Turu, õp Irina Kollo), Sandra Järv (Mikkeli, õp Piret Selonen), Karl-Robert Reinike (Helsingi, õp Ülle Maasalu), Gätrin Jalas (Helsingi, õp Ülle Maasalu)

Palju õnne!