Kirjutamisvõistluse “Minu rõõmud” tulemused

Helja KirberKirjutamisvõistlused, Minu rõõmud (2016), Uudised

Kirjutamisvõistlusele “Minu rõõmud” saatsid 18 õpetajat 225 tööd.  Žürii valis välja 38 tööd.

Autasustamine toimub emakeelepäeval, 14.3 kell 17 Helsingis Eesti Suursaatkonnas. Ootame auhinnatud õpilasi koos vanematega ja õpetajaid emakeelepäeva tähistamisele!

Auhinnatud tähestiku järjekorras:

1.-3. klass: Helen Adams (õp Ilona Jogi), Ester Hirvonen (õp Koidu Oja), Renek Hüva (õp Koidu Oja), Rasmus Jeeser (õp Mari-Liis Hendrikson),  Oliver Jõgis (õp Koidu Oja), Carmen Kivikytö (õp Ilona Jõgi),  Ralf Kunder (õp Annika Kuuse), Gerda-Lisette Kuriks (õp Marika Mägi), Kaspar Johan Mägi (õp Sirje Ess), Pirel Pihlak (õp Tiina Maripuu), Emma Puck (õp Lily Teppan),  Aleksandra Sellenberg (õp Annika Kuuse), Leila Özbek (õp Koidu Oja)

4.-6. klass: Meeri Arvola (õp Virve Sjöblom), Janely Janop (õp Ilona Jogi), Markkus Juhkam (õp Mari-Liis Hendrikson), Iida Elisabeth Keskinarkaus (õp Anne Ribelus), Christina Koronen (õp Lee Laurimäe), Andreas Alexander Krause (õp Anne Ribelus), Annabell Mežor (õp Marika Vahtra), Henrik Mattias Mägi (õp Sirje Ess), Marilin Märtson (õp Mari-Liis Hendrikson), Greete Liis Pell (õp Inna Pajos), Kristjan Karl Pevgonen (õp Koidu Oja), Grethel Suits (õp Annika Kuuse), Kerli Trossek (õp Tiina Maripuu), Lilja Unhola (õp Piret Selonen), Janeryn Ööpik (õp Mari-Liis Hendrikson)

7.-9. klass: Karina Babitseva (õp Tiina Maripuu), Magnus Buinevits (õp Annika Kuuse), Eliisa Hirvonen (õp Koidu Oja), Keidy Hulkko (õp Lee Laurimäe),  Tuuli-Emily Liivat (õp Annela Liivat), Alyssia Põltsam (õp Lily Teppan), Katariina Rissa (õp Lily Teppan), Marie Selonen (õp Piret Selonen),  Eero Trei (õp Ülle Maasalu),  Rika Viljak (õp Tiina Maripuu)

Palju õnne!

tulbid