Kirjutamisvõistlus “Minu tulevik”

Helja KirberKirjutamisvõistlused, Minu tulevik (2020), Sündmused, UudisedLeave a Comment

Kuulutame välja traditsioonilise kirjutamisvõistluse Soomes elavatele eesti lastele (põhikool ja gümnaasium). Ootame igalt õpetajalt maksimaalselt 15 tööd. Kirjutamistunde võib teha kõigi rühmade-klassidega ja õpetaja saab EHSilt aukirja põhja kõigi nende laste tunnustamiseks, kelle tööd lõppvõistlusele ei jõua. Nii saab kõigi laste töö märgatud.

Ootame kirjutama ja võistlusel osalema ka kõiki neid lapsi ja noori, kes eesti keele tundides ei käi.

Sel aastal teeme võistluse koostöös ajakirjaga Hea Laps ja MTÜ Lõimeleer. Ajakiri paneb välja oma auhinnad ja avaldab mõned tööd. Kümne parima seast loositakse välja kaks tasuta pääset väliseesti laste eesti keele ja pärimuskultuuri laagrisse Lõimeleer.

  • teema on ”Minu tulevik;
  • kirjutada eesti keeles;
  • võib kirjutada jutukese, luuletuse, arutluse või muu läbimõeldud teksti; 
  • tööle kirjutada ees- ja perekonnanimi, meiliaadress või kodune aadress, kool, klass ja eesti keele õpetaja nimi;
  • tööd saata hiljemalt 3.02.2020 meiliaadressile kirjutamine19@gmail.com (kui õpilane kirjutab käsitsi, palume üles laadida foto)

Žürii hindab töid kolmes või neljas vanusegrupis.

Tublimate autasustamine toimub emakeelepäeval, 14.3.2020 Helsingis.

Lisa kommentaar